Kayıt Listesi - 04.04.2017

Hali hazırda yarışmaya kayıt yaptıran yarışmacıların listesi ilan edilmiştir. Listeye ulaşmak için tıklayın.

 

Uydu Takibi - 18.03.2017

Uydu takip sistemi ile hem yarışmacıların parkur üzerindeki takibi hem de derecelendirme en üst seviyede yapılacaktır. Raid kategorisinde daha hassas bir ölçüm imkanı veren sistem aynı zamanda tüm yarışmacıların anlık olarak organizasyon tarafından takip edilmesini sağlıyor. Sistem, bunlara ek olarak sürat limit kontrollerini de değerlendiriyor.

Yarışmacılar bu sistem için kayıt bedeli haricinde 45 Euro ödeyecekler. Sistem için ayrıca 150 Euro’luk depozito bedelini alınacaktır.

 

BF Goodrich, Rally Antiphellos'ta! - 27.03.2017

Off road parkurlarının vazgeçilmez lastik markası BFGoodrich, Rally Antiphellos’da!

Rally Antiphellos’un organizasyon araçlarının resmi lastik sponsoru BFGoodrich, aynı zamanda Rally Antiphellos boyunca kamp alanında  yarışmacılarımıza da tam donanımlı lastik değişim servis desteği sunacak.

Kesin kaydını tamamlamış yarışmacılarımız BFGoodrich lastiklerinde kendilerine özel fiyat fırsatından faydalanabilecek. Kamp alanımızda ise farklı sürprizler yarışçılarımızı bekliyor olacak.
 

Kamp Alanı - 03.04.2017

Kaş, Kasaba Köyü mevkiinde organize edilecektir.

 

BF Goodrich'ten tam destek! - 10.04.2017

BF Goodrich, Rally Antiphellos süresince, özel olarak kuracağı BF Goodrich Sporcu Alanı içerisinde BF Goodrich lastikleri ile yarışan yarışçılarımızın lastiklerini ücretsiz, diğer marka lastikleri ise 10 TL (lastik başına sökme-takma fiyatıdır) gibi bir bedelle değişim hizmeti verecektir.

Yarış boyunca çay kahve servisine ek olarak hafif yiyeceklerin de ikram edileceği BFGoodrich Sporcu Alanı’nda, zorlu etapların ardından sporcuların günün yorgunluğunu atabilecekleri masaj koltukları ise duyurmaktan keyif aldığımız diğer ayrıcalıklar arasında...

 

Harita açıklandı! - 17.04.2017
Web sitemizin dökümanlar kısmından inceleyebilirsiniz.